The Israeli Institute of Commercial Arbitration

בוררים ומגשרים במוסד הישראלי לבוררות עסקית

למוסד לבוררות רשימה נרחבת של בוררים/מגשרים בתחומי מומחיות שונים ומגוונים הנדונים במסגרת המוסד.

עם הרשימה נמנים נשיאים ושופטים בדימוס של בתי משפט שונים, עורכי דין בכירים וכן רואי חשבון, מהנדסים, כלכלנים, שמאים, אדריכלים ואנשי מחשבים. כמו כן נכללים ברשימה בוררים/מגשרים בעלי כשירות מקצועית משולבת כגון – עו"ד/רו"ח, עו"ד/מהנדס, עו"ד/כלכלן וכדומה.

גיוון ההתמחויות של הבוררים/המגשרים הנכללים ברשימה מאפשר התאמת בורר/מגשר מתאים לסוג העניין הנדון בהליך.

שופטים בדימוס

בית המשפט העליון

  • אור תיאודור, משנה לנשיא בית המשפט העליון
  • אנגלרד יצחק

בית הדין הארצי לעבודה

  • הנשיאה ארד נילי

בית המשפט המחוזי ירושלים

  • בן עמי חנה
  • חבש עוני, סגן נשיא
  • עדיאל יהונתן, סגן נשיא
  • רביד משה

בית המשפט המחוזי תל-אביב-יפו

  • אחיטוב נורית
  • ארבל דן, מנהל בתי המשפט לשעבר
  • בנימיני עמירם
  • ברון ציפורה
  • ברמן שושנה
  • הנשיא גורן אורי
  • גלדשטיין דוד, רשם
  • המר זאב, סגן נשיא
  • ישעיה ניסים
  • מודריק עודד, סגן נשיא
  • סטרשנוב אמנון
  • עמית נתן
  • פלפל דרורה, סגנית נשיא
  • שטרוזמן אורי
  • שטרנברג אליעז רות, סגנית נשיא
  • שיצר יהודית

בית המשפט המחוזי חיפה

  • וסרקרוג שולמית, סגנית נשיא
  • זרנקין עדי
  • יעקבי שווילי יצחק, סגן נשיא
  • הנשיא לינדנשטראוס מיכה, מבקר המדינה לשעבר

בית המשפט המחוזי נצרת

  • אפל-דנון נאוה, סגנית נשיא
  • דה-לאו לוי גבריאלה

בית משפט השלום ירושלים

  • ברקלי חזי
  • כהנא בלהה
  • לחוביצקי חיים, סגן נשיא

בית משפט השלום תל-אביב-יפו

  • ארנסט דניאל
  • מור דן
  • שמעוני יעקב, סגן נשיא

בית משפט השלום נתניה

  • קלוגמן יעל

בית משפט השלום (משפחה) רמת גן

  • שנהב יצחק, סגן נשיא

בית משפט השלום פתח תקווה

  • שרה פריש

עורכי-דין

  • אבולעפיה דוד
  • אבן-להב דליה, ד"ר
  • אלרואי יורם
  • אלשטיין נורית
  • אסיא נעמי
  • אסנת עמי
  • ארד מוטי
  • בוגט עמירם
  • בומבך אילן
  • בורוכובסקי יגאל
  • בכר רובי
  • בן ארי רחל
  • בן דוד ירון
  • בן דור סמדר
  • בן-יאיר ארנון
  • בנד טל
  • ברכה רחל
  • ברעם אורי        
  • ארידור בר אילן יעל, ד"ר
  • בר קהן רוי, ד"ר
  • ברונר יחיאל
  • גבריאלי עמוס
  • גולומב אופירה
  • גולן דוד
  • גלוסקה מוטי
  • הולנדר שמואל, נציב שירות המדינה לשעבר
  • הורן יובל
  • הר-לב מנחם
  • וינרוט אבי, ד"ר
  • ולר שחר, ד"ר
  • זהר אלי
  • זהר אסא
  • זיו-אב דורון
  • זיסמן שמואל
  • זכאי רחל
  • זלינגר חנן
  • זמר עידית
  • חן רשף
  • טל דליה
  • טלמון יהודה
  • טיומקין חגי
  • יהב טניה
  • יולס – דבי אורית
  • כהנא-גם ליאורה
  • כצמן ברוך
  • לברטוב גל
  • לדור משה, פרקליט המדינה לשעבר
  • לוי אורית
  • לוין משה
  • לירז איתן
  • לפידות הלל, עו"ד/מהנדס
  • לרר נתן
  • לשם רלי, ד"ר
  • מרון שמשון
  • מרציאנו יצחק
  • נבון רז
  • נקר אלי
  • סייד – אחמד מוחמד
  • סלע דן
  • סנה נחמה
  • סטי רונן
  • עמית איתן
  • עדיני חיים
  • עדיני רונן
  • עזאם וסאם
  • פוגל יצחק
  • פורז אברהם
  • פישר גדעון
  • פלומין יחזקאל
  • פני גיל אליעזר
  • פסי יונתן
  • פפרברג צבי
  • פריד דה וריס רחל, ד"ר
  • קלגסבלד רון
  • קפליוק דפנה, ד"ר
  • קרניאל יובל, ד"ר
  • רביד  שלמה
  • רוה בעז
  • רוה יהודה
  • רוה שי
  • רענן יגאל
  • רפפורט נח
  • שולמן אילי
  • שטרן דורון
  • שפיגל גדעון
  • שר גלעד
  • שרבי אריק
  • שרויאר גדעון
  • שרון שלמה
  • שריד ישי

רואי חשבון / עו"ד

  • ברנע עומר, רו"ח
  • יהודה עזרא, רו"ח
  • ורדי אילה, רו"ח/משפטנית
  • יונגר אריה, רו"ח
  • להב אוריאל, רו"ח
  • מרון שמשון, עו"ד/רו"ח
  • מרציאנו יצחק, עו"ד/רו"ח
  • עזאם וסאם, רו"ח/עו"ד
  • פוגל יצחק, עו"ד/רו"ח
  • פיש רון, רו"ח
  • פלומין יחזקאל, עו"ד/רו"ח
  • פן משה, רו"ח/משפטן
  • שטרק איריס, רו"ח

מהנדסים / עו"ד / שמאים / אדריכלים

  • אסא זוהר, עו"ד/שמאי/אדריכל
  • בר-זיו יהושע, מהנדס
  • ברונר יחיאל, עו"ד/מהנדס
  • הר-לב מנחם, עו"ד/מהנדס
  • הרן מאיר, מהנדס
  • זרקו יצחק, מהנדס
  • לוין משה, עו"ד/מהנדס
  • מועלם יהושע, מהנדס/שמאי
  • סגל דוד, שמאי
  • רון צבי, מהנדס/שמאי
  • רפפורט נח, עו"ד/מהנדס
  • שפיגל גדעון, עו"ד/מהנדס

תחומי מומחיות אחרים

  • בן-טובים שמואל, בנקאות ועסקים
  • ברנוב מוטי, מחשבים
  • בשור גיורא, עסקים
  • הוכמן שלום, פרופ', בנקאות